Bill pro Vanity Fair:"Groupie-sex se mi hnusí!"

1. června 2008 v 19:02 |  Bill Kaulitz
VF: Kdo je Vám bližší: normální Bill nebo nalíčený?
B.K.: Určitě ten nalíčený. Nenalíčený Bill je pro mě jako převlek. I když jsem nebyl známý, tak jsem se líčil. Patří to totálně ke mně.
VF: Kdo Vás vidí v originálním stavu?
B.K: Moje rodina. A to je už vše.
VF: Je specifické, že se dětské hvězdy s přibývajícím věkem ničí. Budete se stále držet Vaší image?
B.K.: Každopádně je dobré ukázat, že člověk dělá chyby. Ale to mi nedělá takový stres. Udělat něco křečovitě, aby lidi neutekli pryč mi připadá špatné. Co jsem na začátku nesnášel, byly starší kapely nebo někteří lidi z nahrávacích společností, kteří mi chtěli vysvětlovat, jak to všechno funguje. Na to není žádná rada! Při našem první setkání s nahrávací společností nám chtěli přidělit stylistu. Neměl jsem doteď žádného stylistu, který by mi řekl, co bych si měl obléct. To by mě omezovalo. Rozhodujeme také o každém koncertu a každé smlouvě sami, protože mi připadá zcela špatně, nezúčastnit se toho.
VF: Kdo Vám ještě smí říct ´ne´?
B.K.: Pracovně nikdo. Ani management a nahrávací společnost. Od koho si nechám něco poslechnout jsou moji nejlepší přátelé a moje rodina. Moje mamka může říct: "Bille, to je šílené". Potom se nad tím zamyslím.
VF: Pokoušejí se Vás rodiče ještě dneska vychovávat?
B.K.: Musím říct, že naše mamka nás nikdy opravdu nevychovávala. Dělání domácích úkolů bylo dobrovolné. Nechala nám kompletně volný prostor, ale přesto nás měla stále na očích. Mezi námi je obrovská důvěra. Není nic, co bych své matce neřekl. Také jsem před ní neměl nikdy tajemství. Když jsem se poprvé opil a přišel domů, řekla mi k tomu svůj názor, ale nemusel jsem mít před ní žádný strach.
VF: Poprosila vás Vaše matka, abyste si nechal aspoň na štědrý večer vlasy v klidu?
B.K.: Ne. Jí je to úplně jedno. V devíti jsem si poprvé obarvil vlasy. Byly potom střídavě zelené, modré, bílé a černé. Piercing v obočí jsem měl už ve 13. To jí taky nějak nevadilo.
VF: Na vašich koncertech omdlévá 200 fanynek z extáze a na jejich plakátech jsou slogany jako: "Ošukej mě skrz monzun". Jaký je to pocit vědět, že u milionu dívek začíná jejich sexuální fantazie na Vašem promítání?
B.K.: Upřímně řečeno, myslím na to málo. Někdy se na sebe podíváme a musíme se smát, protože se neumíme představit, že visí plakát někoho z nás v něčím pokoji. Ale přesto mi připadala tato představa vždycky cool. Dříve jsem často seděl v mém pokoji a přemýšlel, co můj idol Nena právě dělá, kde právě je a o čem přemýšlí. Že ostatní lidi teď sedí ve svém pokoji a přemýšlí o mě, si nemůžu jaksi představit. Pro mě jsem tak normální. Opravdu se tak nebereme.
VF: Jak často na sebe myslíte ve třetí osobě?
B.K.: Někdy. Ale z omylu. Když jsem příliš setrvačný, abych něco udělal, myslím si: Bille, měl by jsi něco udělat, protože je to dobré pro kapelu.
VF: Vaše suverenita při veřejným vystupováních působí tajemně. Existuje ještě nějaký rozdíl mezi uměleckou postavou Billa a reálným Billem?
B.K.: Je pár věcí, které si ponechávám pro sebe. Ale nějaký velký rozdíl tam není. Poslední tři roky byly bez přestávky. Neexistuje žádný žaket, že se někam přijede a můžete mít opravdu soukromí. Celé turné jsme měli kolem sebe 24 hodin kamery. Jak můžete zažít, že o vás za 24 hodin později ví všichni? Ale to je něco, co jsem vždycky chtěl. Proto to musím zvládnout.
VF: Těm, kterým závidíme, se cítí jenom zřídka záviděníhodně. Co Billa na sobě nejvíc štve?
B.K.: Hlavní problém u lidí je pro mě věrnost. Je pro mě těžké, věřit někomu a pustit si ho k sobě. V posledních letech jsem si neudělal nové přátele nebo jsem se do nikoho nezamiloval. Když někoho poznám, jsem velmi opatrný a skeptický a ptám se: Co za tím stojí? Bohužel jsem už často zažil lidi, kteří jsou směšní nebo nějaké novináře, kteří to potom vyprávějí v tisku. Když bych nebyl tak známý, tak bych byl pravděpodobně již dlouho do někoho zamilovaný.
VF: Kdo Vaši důvěru nejvíc zradil?
B.K.: Ještě nikdy jsem to nenechal dojít tak daleko, že by někdo k tomu měl tu možnost. Mám kolem sebe ochranný štít. Svobodně jít prostě ven a někoho tam potkat bez nějakého vědomí, je ten největší stěr, který se může udělat. Přesto je to můj nynější život, který jsem vždy chtěl.
VF: Je problém věrnosti důvod, že se dvě hvězdy stanou párem?
B.K.: Ano. Angelina Jolie nemusela mít žádný strach, že Brad Pitt bude s ní, protože je slavná. Slavní hledají raději někoho, kteří mají stejný život. Moje přítelkyně nerozuměly tomu, že jsem chodil po škole rovnou do zkušebny a o víkendech jsem raději vystupoval v klubech, než abych se sní doma díval na televizi. Dneska je to přirozeně o to složitější. Kdo chce tento život ještě s vámi žít? A samozřejmě musí tento člověk vědět, že z tohoto života nejde tak jednouše zase vyjít.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama