Rozhovor s Billem

2. června 2008 v 17:51 |  Rozhovory
1. Co děláš se všemi těmi řetízky, prstýnky, náramky a jinými dárky, co dostaneš? Nemůžeš už přece vůbec vědět, kam s tím?
Jo :-) … to je pravda. Mám toho opravdu hodně, ale to je taky dobře *šklebí se*. Nemůžu mít těchhle věcí dost! Zatím mám kufr jenom pro moje šperky. U mě doma skladuji mé oblíbené věci ve svých velkých bednách.
2. Jsi bohatý, slavný, máš s kapelou úspěch. Jsi šťastný? Nebo schází ti ještě něco ke štěstí?
Jsem velmi šťastný se svým životem. Samozřejmě jsou vždycky věci, co si člověk přeje nebo je dělají smutným! To je vždycky a všude. Někdy nemůžu vůbec věřit, kolik jsem měl štěstí a takových momentech nedovedu být nešťastný nebo se čímkoliv tížit.
Ale to dělám stejně někdy..he he...Ne, zcela vážně…mám opravdu skvělý život, jestli chcete vědět, zda jsem ještě dostupný :-) …ano, jsem!!!!
3.Co si přitom myslíš, když čteš plakáty jako "Chci vidět vaše ocasy"?
… tady se ale raduje můj velký bratr…
4. A otázka, která hodně lidí zajímá: Co děláš, když při koncertě dostaneš škytavku nebo zapomeneš text?
To je dobrá otázka! Škytavku jsem naštěstí ještě nikdy neměl, ale když by se mi to mělo stát, nechal bych zpívat prostě vás! Znáte vždycky všechny texty a můžu se na vás spolehnout.
Sám jsem text ještě nikdy nezapomněl. Nevím, na čem to leží, ale když stojím na podiu, všechno ze mě vychází tak automaticky!
5. Jak by jsi vyšel s tím, být andělem?
…ach víte…vlastně docela dobře. Létal bych potom tak přes město a díval se všude kolem! Rozdal trochu štěstí a přes okolí střílel šípy lásky a když bych měl ještě čas, nakoupil bych. To se dělá potom docela dobře, protože by mohlo viset na mých křídlech hodně tašek. Přece víte, že chodit věčně po okolí není tak moje věc. :-)
6. Díváš se často do fan klubu? Díváš se vůbec dovnitř do fóra? Co si myslíš, když čteš, co všechno fanoušky napadne?
Jasně že se dívám!!! Jsem totálně fascinovaný, nad kolika věcmi se může přemýšlet a diskutovat. Je dobré vědět, že nás tak přesně pozorujete. ;-)
Shledávám to cool, když celou cestu jedete s námi a nenecháte nás ve štychu.
Je to pěkný pocit a když jsem někdy sám a nevím, kde bych měl jít, potřebuji se podívat se jenom do fanklubu a vím, kolik lidí je při mně.
7. Nevím, jestli jsi si vědom…ale jsi velmi okouzlující osoba, z čehož vyplývá, že o tobě sní a dychtí velmi hodně rozdílných lidí - malé a "velké" holky, teenageři, dospělí muži a zralé ženy. Přemýšlíš nad tím a když ano, co si o tom myslíš? Nahání ti to strach, cítíš se polichocený nebo je ti to prostě jedno?
…nevím… vlastně jsem nad tím moc neuvažuju. Někdy tomu nemůžu vůbec uvěřit!
wow... když to tady tak stojí, zní to skutečně ujetě. Samozřejmě mě to těší, i když to všechno pro mě není tak dosažitelné!
8. Jaký shledáváš svůj charakter, změnil bys na sobě něco? Kde vidíš své slabé a silné stránky?
…jo jo…Ostatní by teď zase řekli, že jsem egoista! Takže já osobně bych se tak šíleně egoistickým nehodnotil. Ano přiznávám, když jde o kytary a vláčení kufrů, nejsem opravdu tak pilný, ale připadá mi, že tenhle popis na mě vůbec nesedí. Trochu egoismu má při sobě každý člověk a do určité míry je taký naplno zdravý! Vždy jsem na sebe hodně myslel a vždy jsem chtěl všeho dosáhnout, co se mi usadilo v hlavě! Když něco neběží podle mých představ, můžu být také opravdu naštvaný.
Právě to je taká moje slabost. Kompromisy vůbec nejsou pro mě. Jsem totální perfekcionista a to je někdy opravdu vysilující. Přál bych si, být někdy trochu povolnější…no jo… doposud se to ještě nepodařilo! V každém případě jsem velmi cílevědomý a chorobný perfekcionista a žárlivý..*šklebí se*..
9. Opravdu se chodíš mazlit k Tomovi? Mohli byste také "mazlit" po dvou s jednou holkou?
hahah.. takže, no jistě že někdy svého bráchu taky obejmu, jak to sourozenci dělají. Opravdu jsme se Tom a já už o jednu holku dělili, ale ne současně. Prvně se s ní Tom rozešel a další den jsem byl na řadě já. To bylo doposud, ale jen jednou!
10. Co si myslíš o fan fiction, kde je časté téma intimní vztah k tvému bratrovi?
Každý může mít fantazii…i když je to někdy skutečně absurdní… ale proto to tady je. :-)
11. Co by jsi řekl, kdyby ti byla položena otázka, jak se rodí děti?
…zeptejte se mého bratra, to je jeho oblíbené téma …
12. Věříš na nadpřirozenost (život po smrti, duchovní uzdravení atd.)? A jak se obecně stavíš k tématu tajemno? Stalo se ti už někdy něco "nevysvětlitelného" ?
...oh... tuhle otázku jsem skutečně ještě nikdy nedostal! Takže, totálně na něco takového věřím! Myslím, že se v životě stává tolik nevysvětlitelných věcí, že to může být jenom něco nadpřirozeného. Věřím také zcela silně na osud a co se v životě přihodí, je pro něco dobré. Nic v životě není zadarmo… Život po smrti?...podle mě také existuje! Nedovedu si představit, že jednoduše všechno skončí… něco tady musí ještě být, je docela jedno, co to je a jak se to vnímá! Na tohle téma bych mohl, věřím, psát celé články. :-) V každém případě zcela silně věřím na nadpřirozenost, život po smrti, atd…
13. Měli jste už někdy TH-"Soukromý koncert" v rodině/okruhu přátel?
Oh Bože!..jistě! Dělali jsme to opravdu tak často! Hráli jsme dokonce jedné holce na narozeninách v obýváku! To byly ještě doby…hehe… Ovšem to jsme se tady ještě dlouho nejmenovali Tokio Hotel, ale Devilish!!
14. Co tě dovede naštvat?
Nepřesnost mě dělá v každém případě šíleným!!! Kromě toho nemám rád, když se lidé flákají a příliš málo vážní, aby něco začali! Jak jsem už řekl, když něco dělám, chci aby to bylo perfektní a když něco z nedbalosti něco pokazí, bývám opravdu naštvaný! Setkal jsem se už s velmi velmi hodně různými lidmi a hodně z nich bylo velmi prolhaných! Pro mě je velmi důležité, být k ostatním velmi upřímný. Právě teď, kde mi připadá těžké, spolehnout se na jiné lidi, je poctivost pro mě to nejdůležitější!
15. Máš tisíce fanynek, které říkají, že jsou do tebe "zamilované". Myslíš, že je to opravdová láska a myslíš, že těmto fanynkám jde ještě vůbec o hudbu?
Nevím přesně, jestli je to opravdová láska! To si může zodpovědět jenom každý sám. Ale myslím, že to není tak důležité. Hlavní věc je, že se u toho cítí příjemně. Vím přesně, jaký je to krásný pocit, být zamilovaný. Myslím, že se to v životě velmi často nestává a mě se to bohužel také velmi často nestává.
Vím ale, že každá holka má ráda naší hudbu. Tím si jsem jistý! Nemusí se ale rozhodnout pro jedno!
16. Co nemáš na holkách vůbec rád (Charakter a vzhled)?
Nenávidím nedůvěru a prolhanost! … jinak by měla mít samozřejmě pěkné ruce… *šklebí se* …
17. Proč si Toma při "In die Nacht" na koncertě v Hannoveru často kopal?
…protože se ten idiot na mě nepodíval… já se vždycky na něho dívám a on se zaměstnával neustále něčím jiným ;-) Někdy potřebuje kopanec!!!
18. Máš rád přirozené dívky nebo raději silně namalované?
… to se nemůže vůbec zobecňovat! Je to u každé dívky jiné. Myslím, že každá dívka může být ráda, když nepotřebuje být tolik namalovaná, aby dobře vypadala. ;-)
19. Jak bys své přítelkyni dokázal, že ji nadevše miluješ? Mohlo by dojít k situaci, ve které by si ji oklamal, ačkoliv bys ji miloval?
Nikdy bych svoji přítelkyni nepodvedl! To je to nejhorší, co se může udělat!
20. Uvažuješ v blízké době o změně tvého účesu/vlasů? Když ano, máš už nějakou představu?
Takže, chuť bych měl, ale v žádném případě to předtím neprozradím… pak je to překvapení a kromě toho je něco takového u mě spíš spontánní!
21. Tvůj oblíbený parfém/deosprej?
Parfém nepoužívám tak jako deosprej a ten si beru vždycky jiný.
22. Můžeš nám ženám vysvětlit, proč vy kluci vždycky děláte EKG (Eier-Kontroll-Griff = koule-kontrola-uchopit)? Omg :D:D
Co za věc? ...hahah..takže já tohle nedělám...(ne před vámi ;-)...)
23. Jsi opravdu tak slušný, když jde o téma sex…nebo je v tobě uzavřený přece ještě takový"malý" rebel?
..takže musím říct, že to závisí zcela na dívce.
24. Co by ti někdo musel dát, aby ses nechal vyfotit v boxerkách?
...hehe...přijde na to…v plavkách jste mě už viděli. Myslím, že to prozatím stačí!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama