Zpráva na MuchMusik od Billa

23. června 2008 v 18:26 |  Bill Kaulitz
Wow, MuchMusic.com dostalo tuto "velmi" speciální zprávu od Billa Kaulitze z Tokio Hotel, která vysvětluje nedávné události, které způsobili odložení turné! Čtěte zprávu od Billa!
Ahoj, tady je Bill z Tokio Hotel!
Chtěl jsem jen říct "Ahoj" všem našim kanadských fanouškům - všechno je v těchto dnech trochu chaotické, v neděli jsem musel na operaci mých hlasivek. Naštěstí šlo všechno v pohodě... jaká úleva! V dalších deseti dnech nesmím mluvit a potom začnu znova trénovat můj hlas.
Určitě je to nepříjemná doba, ale dostávám tolik podpory od všech fanoušků, také ostatní tři členové kapely mě chodí pravidelně navštěvovat. Tom je zvláště tady pro mě...prakticky 24 hodin denně.
Jen jsem chtěl, aby jste věděli, že se opravdu omlouvám za odložení našich kanadských koncertů, ale můžu vám slíbít, že se to pokusíme dohnat tak brzo, jak jen to bude možné. Zůstaňte na příjmu a doufám, že vás brzo všechny uvidím!!! Oh yeah, díky všem, kteří si koupili naše nové album Scream, které vyšlo minulé úterý v Kanadě - je úžasné mít ty nejlepší fanoušky VŮBERC! Jen v to pokračujte a opatrujte se!
Bill
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama